سوالات
با توجه به اینکه شرایط بستری و مدت زمان مورد نیاز برای رسیدن به بهبودی کامل در افراد مختلف متفاوت می‌باشد، لذا هزینه های درمان نسبت به این موارد نیز متغییر خواهد بود ولی لازم به ذکر است که هزینه هایی از قبیل دارو که بخش قابل توجه ایی از هزینه ها را شامل می‌شود به صورت مستقیم از سیستم توزیع وزارت بهداشت تهیه می‌گردد و با کمترین هزینه به دست بیماران عزیز خواهد رسید. در ضمن موسسین این مرکز از خیرین با سابقه و نام آشنا هستند که انعطاف لازم در موارد خاص را دارا می ‌باشند.
مدت زمان مورد نیاز برای سرم تراپی و سم زدایی معمولا بین ۲ تا ۵ روز می‌باشد که بیمار هر روزه مدت زمان مشخصی را تحت سرم درمانی قرار خواهد گرفت تا با تصفیه خون گیرنده های مورفین بیمار کاملا از بین رود.
نکات مهم و قابل توجه در مدت زمان مورد نیاز برای بستری و سم زدایی به سن بیمار، نوع مصرف، میزان تخریب و دیگر عوامل بستگی دارد ولی با توجه به مواد رایج در کشور این مدت زمان بین ۲ تا حداکثر ۵ روز بستری نیاز خواهد داشت و در روش سم زدایی فوق سریع این زمان بسیار کمتر خواهد شد.
با استفاده از روش‌های نوین کشور کانادا که در کلینیک تهران پاک اجرا می‌شود بدن بیمار با قرار گرفتن در شرایط تعادل در آنزیم‌های سیستم مغزی بیمار و در نتیجه کمترین درد و بدون خماری در طول مدت درمان به بهبودی برسد. البته اشاره به این نکته مهم و اساسی است که رسیدن به قله ارزشمند پاکی از هر راه و با هر روشی اهمیت بسیاری دارد فقط با استفاده از روش‌های علمی و بیمار با آرامش و راحتی بیشتر به بهبودی خواهد رسید.