عوارض خوردن مشروب بعد از ترک تریاک

خوردن مشروب بعد از ترک تریاک چه عوارضی را به دنبال دارد؟ تریاک نوعی ماده مخدر و اعتیادآور است که از عصاره گیاه خشخاش بدست می آید. خشخاش اولین داروی گیاهی ثبت شده در جهان است که شیره آن حاوی مواد شیمیایی مختلف از جمله کدئین و مرفین است.

استعمال تریاک موجب ایجاد آرامش و کند شدن فعالیت دستگاه عصبی مرکزی می شود. مصرف منظم این ماده مخدر باعث وابستگی و اعتیاد شده و عواقب جبران ناپذیری را به دنبال دارد.

اغلب افرادی به مصرف تریاک و مشتقات آن روی می آورند که در زندگی روزمره دچار اضطراب و تنش های مختلف هستند. هنگامی که فرد خود را گرفتار در دام اعتیاد به تریاک می بیند یا اطرافیان او متوجه اثرات زیانبار اعتیاد می شوند، بیمار در پی درمان اعتیاد خود خواهد بود.

گاهی مشاهده می شود که فرد برای کاهش تنش ها و تحمل شرایط درمان و ترک اعتیاد به تریاک به سمت نوشیدن مشروب کشیده می شود.  در ادامه با کلینیک ترک اعتیاد تهران پاک همراه باشید تا بیشتر به این موضوع بپردازیم.

مشروب چه نوع نوشیدنی است؟

دانستن برخی از اطلاعات برای بعد از ترک اعتیاد لازم و ضروری است. مشروب به نوشیدنی هایی گفته می شود که حاوی مقدار قابل توجهی اتانول هستند. مصرف اندک این نوع نوشیدنی ها باعث ایجاد حالت سرخوشی، آرامش و کاهش اضطراب می شود. اما استفاده مقادیر زیاد و طولانی مدت آن موجب وابستگی جسمانی و روانی خواهد شد.

از جمله عوارض مصرف بلند مدت الکل می توان به تهوع و استفراغ، عدم تعادل در راه رفتن، کاهش کنترل بر اندام های بدن، گیجی، کاهش تمرکز، کاهش قدرت تصمیم گیری و کاهش ضربان قلب اشاره کرد.

مصرف مشروب بعد از ترک تریاک

خوردن مشروب بعد از ترک اعتیاد (تریاک)

بعد از قطع مصرف و درمان اعتیاد به تریاک تا مدتی اثرات جسمانی و روانی اعتیاد و عوارض ترک اعتیاد در بدن فرد باقی می ماند.

برخی از افرادی که مدتی به مصرف مواد مخدر اعتیاد داشته و اطرافیان آن ها را به عنوان معتاد می شناختند، تا مدت ها بعد از درمان و ترک اعتیاد نیز تصور می کنند نگاه و توجه اطرافیان برای همیشه بر آن ها متمرکز بوده و همواره ایشان را به چشم معتاد می بینند.

این افراد برای آرام کردن خود بعد از ترک تریاک، تحمل و کنترل عوارض ترک اعتیاد و عادی جلوه دادن شرایط شروع به نوشیدن مشروبات الکلی می نمایند.

بیشتر بخوانید: دلیل سرفه بعد از ترک سیگار چیست و چطور درمان می شود؟

عوارض نوشیدن مشروب بعد از ترک تریاک

نوشیدن الکل بعد از ترک اعتیاد در منزل (به تریاک و مشتقات آن) اگرچه ممکن است مدتی فرد را آرام کند اما عوارض کوتاه مدت و بلند مدت فراوانی را به دنبال خواهد داشت. نوشیدن الکل بعد از ترک تریاک تا حد زیادی احتمال حملات شدید تنفسی، اوردوز و مرگ فرد را افزایش می دهد.

 • اثرات کوتاه مدت خوردن مشروب بعد از ترک تریاک: فوران ناگهانی احساسات، سرخوشی بیش از حد، حس خواب آلودگی شدید، از دست دادن موقت حافظه، سردرگمی ذهنی، عدم تمرکز، عدم توانایی تصمیم گیری صحیح، تنفس آهسته، احساس تهوع، احساس تهی بودن، اضطراب و دلشوره.
 • اثرات بلند مدت خوردن مشروب بعد از ترک تریاک: وسوسه و احساس نیاز به استفاده مجدد از مواد مخدر، یبوست شدید، تحریک پذیری و نوسانات اخلاقی و آسیب جبران ناپذیر به مغز.

اطلاعات تماس با کلینیک ترک اعتیاد تهران پاک

آیا مشروب بعد از ترک اعتیاد موجب بهبود حال فرد می شود؟

مصرف الکل باعث مستی و بی حسی مغز می شود. این تاثیر تا حدی است که قبل از ظهور روش های بیهوشی مدرن جراحان قبل از عمل بیماران خود را مست می کردند تا درد جراحی را حس نکنند.

همچنین بسیاری از افراد هنکام سرماخوردگی برای اینکه احساس بهتری داشته باشند نوشیدنی های حاوی الکل مصرف می کنند.

در واقع مصرف الکل باعث فریب بدن و کم شدن حواس فرد می شود. به همین دلیل هنگامی که فرد بعد از ترک تریاک و مشتقات آن مانند هروئین دچار وسوسه مجدد می شود برای پرت کردن حواس خود به نوشیدن مشروبات الکلی روی می آورد.

به مرور میزان و دفعات مصرف الکل افزایش یافته و به عبارتی فرد دچار اعتیاد به نوشیدن مشروب می شود. به این ترتیب اثرات کوتاه مدت و بلند مدت نوشیدن الکل در وی بروز می نماید. بنابراین می توان گفت مصرف مشروب بعد از ترک تریاک نه تنها موجب بهبود حال وی نمی شود بلکه او را در دام اعتیاد دیگری گرفتار می کند.

مشروب بعد از ترک تریاک

تاثیر نوشیدن الکل بر داروهای مراقبتی بعد از ترک تریاک

الکل در نحوه جذب داروهایی که برای درمان اعتیاد به تریاک برای فرد تجویز شده است تاثیر می گذارد. در صورتی که بیمار به صورت مرتب و به میزان زیاد مشروب بنوشد، کبد برای از بین بردن الکل و اثرات آن آنزیم زیادی تولید می کند. این آنزیم ها علاوه بر الکل داروهای ترک اعتیاد را نیز تجزیه و دفع می نماید.

در زمان ترک اعتیاد به مواد مخدر فرد باید از هرگونه اقدام خودسرانه بدون هماهنگی با پزشک درمانگر بپرهیزد و مصرف هر ماده دیگری از جمله مشروبات الکلی را به پزشک خود اطلاع دهد.

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین داروی گیاهی برای ترک شیره تریاک

در پایان

با توجه به عوارض نوشیدن مشروب بعد از ترک تریاک اگر تجربه ای در این زمینه دارید، با کلینیک ترک اعتیاد تهران پاک در میان بگذارید. دیدگاه های شما با سایر همنوعان در میان گذاشته می شود.

 

41 نظرات

 • توسطسید رسول ظهورنامی
  Posted 2021-10-26 9:48 ب.ظ

  سلام خسته نباشید بنده مدتها ترامادول و استامینوفن کدئین به مقدار زیاد روزانه مصرف میکردم تا اینکه اخیرا تشنج گرفته و در بیمارستان بستری شدم و بعد از چند روزی که مرخص شدم جایگزین قرص‌ها شیره تریاک رو در چای حل کرده و میخورم الان میخواستم بجای این از مشروب نوع اعلا استفاده کنم خواهشمندم من را راهنمایی کنید که آیا این راه حل بهتر است و اعتیاد و خطر کمتری دارد ممنون منتظر جوابتون هستم…

  • توسطامیر
   Posted 2023-01-25 9:23 ق.ظ

   از چاله به چاه نیوفتی اصلا هم جایگزین نمی‌توانی بکنی

  • توسطمهرداد
   Posted 2023-04-01 9:42 ب.ظ

   برادر میخوای بیل رو زمین بزاری کلنگ رو برداری؟

 • توسطمحمد
  Posted 2021-11-01 2:35 ق.ظ

  من مدتی بود که به شیره تریاک اعتیاد داشتم و درنهایت تصمیم به ترک گرفتم تا 3_4 روز اول علائم خماری شدیدی داشتم
  روز چهارم به اندازه یک لیوان آبجو(که البته خانگی بود:) ) رو جرعه جرعه نوشیدم که باعث شد دو سه بار ادار کنم
  حدود یکی دو ساعت بعدش به طرز معجزه آسایی بیشتر علائم خماری مثل درد بدن،بیقراری و… از بین رفت و بعد از اون حالم خیلی خیلی بهتر شد
  “البته این تجربه شخصی منه و ممکن فرد به فرد متفاوت باشه ”
  خیلی مشتاقم نظر کارشناسان محترم سایت رو در این بدونم.

  • توسطسینا
   Posted 2022-07-01 2:20 ق.ظ

   من روز چهارم ترک شیره ام و سه شب است بخاطر خماری شدید نتونستم بخوابم. شب سوم الکل خوردم و شدت خماری ام بیشتر شده و دارم به فنا میرم

   • توسطگم نام
    Posted 2022-09-30 1:32 ق.ظ

    اصلا در دوران ترک تریاک یا شیره یا متادون تا ۴۰روز پس از ترک الکل یا مشروب نخورید چون ۴ساعت اولش بدن بی حس هستش بعدش دوباره خمار میشید بدن سس میشه حال خرابی میگیرید .

  • توسط۸
   Posted 2022-10-10 8:44 ق.ظ

   بدبخت مشروب بخوری که خمارت میکنه باس بری چند برابر بعدش مصرف کنی تا رو پا بیایی اصلا این دو تا ضد همن

  • توسطعلی
   Posted 2023-03-25 4:20 ق.ظ

   آخه دروغ چرا ؟
   واقعا با دروغ گفتن دردی ازتون دوا میشه ؟
   اگر روز سوم یا چهارم ترک شیره یا تریاک کسی مشروب بخوره درد و خماریش هزار برابر میشه . شاید تو زمان مستی یکم خماری رفع بشه اما بعد مستی خماری و درد هزار برابر میشه .

 • توسطمحمدحسین احمدی
  Posted 2021-11-08 4:30 ب.ظ

  سلام خسته نباشید ب مدت 2 روزی6. 7متادون 20مصرف میکردم که البته رفته رفته بیشتر شده بود الان نزدیک بیشتر از 10 روزه گذاشتم کنار میخواستم بدونم شراب اعلا بخورم مشکلی پیشرنمیاد در حد چند پیک کم جهت تسکین درد؟؟؟؟

 • توسطفرهاد
  Posted 2022-05-08 5:19 ب.ظ

  سلام خسته نباشید توی روز شانزدهم ترک هروئین هستم ولی هنوزم حالت کسلی و خستگی و خشکی عضلات دارم باید چکار کنم چند روز دیگه اینجوریه لطفاً راهنمایی کنید.

  • توسط۷ سالمه
   Posted 2022-06-02 9:57 ب.ظ

   تا ۲۱ روز کلافگی از بین میره بعد از ۴۰ روز ک دفع پروتین بدنت قطع شد به حالت کاملاً نرمال برمیگردی بعدش فقط هوسش تا سال ها همراهته که باید قوی باشی من متخصص نیستم تجربه شخصی هستش با تشکر

   • توسطامین
    Posted 2022-07-08 6:10 ب.ظ

    هنوز از مادر زاده نشده کسی که بتونه بعد از ترک مخدر بره سمت مشروب و به مخدر برنگرده
    تجربه شخص بنده و صدها نفری که باهاشون صحبت کردم هستش
    اگر واقعا کمر بستی که ترک کنی و ازین نکبت خلاص شی هرگز هرگز هرگز دنبال جایگزین نگرد
    خیلی ها هم تو همین راهه بکش نکش و بعد ۲ ۳ روز پاکی کارشون رسید به سینه قبرستون پس تا دیر نشده خودت رو پیدا کن رفیق
    شکر خدا امین هستم معتاد ۱۷ سال و ۲۰ روز پاک
    مخلص همتون

    • توسطحمید
     Posted 2022-12-11 2:58 ق.ظ

     سلام امین

    • توسطحمید
     Posted 2022-12-11 3:01 ق.ظ

     من در حال ترکم ولی فقط سه شب طاقت اوردم و دوشبه که دارم به اندازه ی بست مصرف میکنم که کمش کنم ،ب نظرت جواب میده

    • توسطامیرحسین جعفری
     Posted 2023-01-01 3:45 ق.ظ

     ماشاالله داش حمید انشاالله جشن پاکی ۱۰۰سالگیت ایول داداش

  • توسطکاظم
   Posted 2022-12-30 11:43 ق.ظ

   سلام ترک کردن راحته، توی ترک موندن سخته. ولی شما کار اصلی رو انجام دادی این حالتهایی که میگی فقط توهم ذهن هست که مغزت رو تحریک میکنه که این موارد رو احساس کنی. فقط با بیرون رفتن و ورزش و حمام اب سرد میتونی خودتو سرگرم کنی. شما ارادش رو داری عزیز ادامه بده

 • توسطامین
  Posted 2022-07-07 5:32 ب.ظ

  سلام اینو مینویسم برای اونایی که با اعتیاد به متادون دست و پنجه نرم میکنن .. من حدود ۷ سال افسارم افتاده بود دست متادون لعنتی آخراش رسیده بود به روزی ۳ تا ۲۰ و یه درب بطری شربت متادون. تا امسال که یک دفعه به طور یابویی قطع کردم کار درستی نیست یک دفه قطع کنی ولی من جور دیگه ای نمیتونستم الان فیکس ۴ماهه گذاشتم کنار اذیتم کشیدم ولی غیر قابل تحمل نبود دوستان اگر در دام متادون افتادید هرچه زود تر بیاید بیرون بخدا فقط اراده قوی میخواد نمیگم راحته ولی شدنیه بد ترین ومضر ترین مخدر همین متادونه اولش آدم خودشو گول میزنه میگه از بقیه مواد ها بهتره ولی باید بگم بدتر از همس دوستانی که متاهل هستید مصرف متادون اولش فکر میکنی خوبه خصوصا تو روابط زناشویی ولی رفته رفته میل جنسی به زیر صفر میرسه که خودم تجربه کردم .. هیچ چی به پاکی نمیرسه من تونستم گذاشتم کنار الانم خدارو شکر حالم خوبه زندگیم عوض شده امیدوارم شما هم بتونید یا علی…. فقط باید خودت بخوای و برای زندگی سالم بجنگی……

  • توسطمحمد جواد
   Posted 2022-08-18 6:18 ب.ظ

   سلام دوستان ،من ۱۴ سال مصرف داشتم ،همه چی هم مصرف میکردم صنعتی سنتی هرچی گیرم میمد!داداشام الان ۱ سال ۴ ماهه شکر خدا پاکم و فقط NA تونست کله خرابه منو درست کنه و دوباره به زندگی برگردم.پس شمام میتونید فقط اراده کنید و از خدا کمک بخواید

  • توسطعطا
   Posted 2023-02-28 5:09 ق.ظ

   سلام
   من ۱۷ روزه دارم متادون روزی ۳تا ۴۰ رو بصورت یابویی کنار میزارم.
   خیلی سخته اما شدنیه
   یه شبایی شراب میخورم که فکر میکنم اشتباهه چون روزه بعدش درد پا و بیقراری و سرگیجه میاد سراغم.
   موفق باشید

 • توسطمهرداد
  Posted 2022-07-15 5:32 ب.ظ

  رفیقم صبح بیدار میشده یک نصف درب شربت اوپیوم رو تو یک استکان همراه با آب قاطی می‌کرد و میخورد و میرفت سره کارش و بعد از ظهر ۱۰ گرم وافوری می‌کشید هی تکرار کرد و بعد یکسال یه روز صبح دیرتر بیدار شد و رفت نشست شیره کشید و بعد یک ساعت سرگیجه شدید در حد مرگ گرفت و همین باعث شد که کلا از هرچی مخدر نفرت پیدا کنه و الحمدالله بصورت یابویی ترک کرد و سوالم اینه این سستی و بی رمقی ش کی خوب میشه؟ بنده خدا نفس نداره بشرطی یک قهوه بخوره تا جون بگیره به نظر شما چکار کنه دوباره قوی تر بشه؟ که بتونه به زندگیش برسه

  • توسطمدیر سایت
   Posted 2022-07-16 12:13 ق.ظ

   سلام. برای دریافت مشاوره با کارشناسان کلینیک تماس بگیرید.

  • توسطبی نام
   Posted 2022-09-30 1:37 ق.ظ

   فقط باید دوش اب سرد بگیره.و قرص های ویتامین بگیره بخوره…تقویت کنه خودشو

  • توسطکاظم
   Posted 2022-12-30 11:56 ق.ظ

   فقط ازراه تغذیه بایدکمکش کنی

 • توسطعلی
  Posted 2022-07-31 6:53 ق.ظ

  سلام من ۳سال تریاک میکشیدم بعد…اومدم ترک کنم رفتم پیش دکتر ترک اعتیاد …بهم قرص و شربت داد که خودش میگفت یکم متادون قاطی دارن الان ۸ماه معتاد قرص و شربت شدم …الان هم ۷روزه همه قرص وشربتا رو کنار گذاشتم ولی بدن درد امانم رو بریده چغدر طول میکشه این بدن درد لعنتی باید چیکار کنم…لطفا راهنمایی کنید

  • توسطمدیر سایت
   Posted 2022-08-14 1:26 ق.ظ

   سلام. لطفا برای دریافت مشاوره با کارشناسان کلینیک تماس بگیرید.

  • توسط۲۱ روز طول میکش۲۱ ه
   Posted 2023-02-28 5:12 ق.ظ

   ۲۱روز طول میکشه

 • توسطمحمد
  Posted 2022-08-04 4:32 ب.ظ

  سلام سه روز ترک تریاک 1.5 گرم در روز داشتم دواول خیلی اذیت شدم روز سوم فقط پام درد میکنه.1.5سال اعتیاد داشتم از کلینیک دکتر روانشناس ترک کردم دارو داده بهم اعلایم خماری کم کرده هروز میرم پیش دکتر روانشناس خواهشن خود درمانی نکید احتمال بازگشت داریدمنم کارگر به زحمت جور کردم یه میلیون چیزی نیست پیدا کنیداز شر این اعتیاد لعنی خلاص بشید باتشکر.

 • توسطابوالفضل
  Posted 2022-08-30 6:53 ب.ظ

  من یک سوال پرسیدم که ربطی به ترک تریاک نداشت ونوشیدن مشروب و همزمان با ترک تریاک نبود که متاسفانه جوابم را نگرفتم .!من نه معتاد به الکل هستم و نه مواد مخدر ولی در بعضی دورهمی ها هردو وجود دارد من شنیده بودم بعد از مصرف تریاک باید چند ساعت بگذرد تا بتوان مشروب آشامید زیرا نوشیدن مشروب بلافاصله بعد از کشیدن تریاک کشنده است اما بعد از آشامیدن مشروب می‌توان بلافاصله تریاک کشید.لطفا” به این سوال من پاسخ واقعی و قابل فهم عموم بفرمائید سپاسگذارم.

  • توسطامید
   Posted 2022-10-21 12:26 ق.ظ

   مصرف مشروبات بعد از موادمخدر(غیر از شیشه ) احتمال زیاد باعث سنکوب (لیست قلبی) میشه ,

  • توسطامیدیک معتاد
   Posted 2022-12-07 3:15 ب.ظ

   با سلام. 10سال تریاک یک گرم همراه با متادون 10 مصرف میکردم. 9 ماهه به یاری خدا نئشه را گذاشتم کنار .چون من خیلی علاقه به نشستن و وقت گذرانی داشتم. توی این 9ماه، یک چهارم ب2 میخوردم. الان 9 روزه اونم کنار گذاشتم. تا 3 روز مشکلی نداشتم.درد و بی حالی از روز چهارم شروع شد. ششم وهفتم شدیدبود. سخته ولی تحمل کردم. از روز 8 ام سرحال شدم.به امیدخدا دیگه پاکم از این مواد لعنتی و خانمان سوز. به همه عزیزانم میگم فقط اراده و توکل به الله متعال میتونین ترک کنین. به امید ارزوی بهبودی همه انسان های روی زمین.

 • توسطMoji
  Posted 2022-11-18 4:46 ب.ظ

  سلام دوستان الان ی سری پیجها تبلیغ ترک بدون ترک و خماری با دارو گیاهی دارن.گول این پیجها رو نخورین.ی سری دمنوش چرت میفرستن ک اصن کارایی ندارع

 • توسطKiv
  Posted 2022-12-08 12:39 ق.ظ

  سلام.
  همسر من حدود ۱۰سال ترامادول مصرف میکرده.گذاشت کنار با کمک دکتر.ولی رفت سمت مصرف شیره. با یه سری دمنوش گذاشت کنار.توی این ۲۶ روز دوبار الکل مصرف کرد..۲۶ روزه میگه پاکم.ولی توی آزمایشش مورفین بوده.
  آیا امکانش هست ۲۵ روز مورفین بمونه توی ادرار؟یا خوردن الکل باعث وجود مورفین بوده؟
  یا اینکه مصرف کرده بازم.
  ممنون میشم کسی بتونه تجربشو بگه

  • توسطHamed
   Posted 2022-12-22 9:33 ب.ظ

   سلام مورفین تا سه روز مثل تریاک متادون ب۲تا سه روز داخل ادرار باقی میمونه ولی اگه شیره باشه بامصرف زیاد تا ۹روز هم هست ولی بیشتر ازدیگه داخل ادرار نیست اگر طرف مقابل واقعا بعداز قطع مصرف هیچ گونه موادی نزده باشه در غیر اینصورت یا قرص خورده یا مواد الکل ربطی به مورفین ندارن البته هر کدوم مربوط به کیت هست که مختص خودش برای ادرار در مورد آن مواد یا قرص مشخص بشه، موفق باشید.

  • توسطHamed
   Posted 2022-12-22 9:41 ب.ظ

   البته شما با کنجکاوی خودتون بایدبفهمید نظر داد در مورد هرکسی باید درست قضاوت بشه شاید یه جایی قهوه نوشیدنی خورده که قابل اعتماد نبوده مواد مورفین داخلش بوده که مربوط به مواد مخدر محسوب میشه مثل تریاک ،شیره، هرویین،قرص ربطی به مورفین نداره برای هر کدام باید کیت خودش باشه ،

 • توسطامیر
  Posted 2022-12-27 11:26 ب.ظ

  من بعد ۳۵ روز قط مصرف تریاک مشروب خوردم و این بزرگترین اشتباه تو این دوران بود صبح پاشدم دیدم خمارم خمار منی که از هفته دوم اوکی بودم و الان باز شبها نمیخوابم و همش کسل و خمیازه میکشم دقیقا برگشتم ب هفته اول ترک اگر تو ترکید ب هیچ وقت نخوردید من کلا ی سال مصرف داشتم و روزی ی گرم ولی الان داغون دآغونم کاش یکی میگفت این کارو نکن الانم خیلی دارم عذاب میکشم ولی هیچ وقت ب عقب بر نمیگردم ایشالله همه همیشه پاک باشن بی دود و بی الکل هیچی بهتر از سلامتی و طبیعی بودن نیست

 • توسطامید
  Posted 2023-01-20 5:33 ب.ظ

  امید هستم معتاد 15 سال 8روز
  با عرض سلام و احترام خدمت شما دوستان عزیز. اولین کار برای ترک مواد مخدر این هست که با خودت تصمیم جدی بگیری من 15 سال پیش روزی 25 سی سی شربت متادن میخوردم وروزی 12 گرم تریاک میزدم 15 سال پیش جنس مواد مخدر بهتر بود تا الان. من 3 شب درد کشیدم بعد هم صبح وهم بعدازظهر میرفتم جلسه که پاک موندم. 1 اراده. 2اماده شدن با درد خوشحال باش درد میکشی. 3اهنگ شاد و رقص چون مثل ورزش بدن مروفین ترشح میکنه. 4اب میوه زیاد. 5ابسرد از زانو به پایین

  • توسطعلی
   Posted 2023-02-03 6:15 ق.ظ

   سلام برادر عزیز
   من دقیقا همین امشب که گذشت روز ۲۲ پاکیم بود.
   در هفته ۵ شنبه و جمعه تریاک با بافور،تقریبا روزی ۱۰ گرم میکشیدم.
   بین این هفته تا هفته بعد متادون مصرف میکردم.
   روزی یکی متادون ۲۰
   متاسفانه امشب دو لیوان شراب خوردم که دوباره داغونم کرده مثل روزای اول،هنوز نتونستم بخوابم توی این چند وقته، خوابم به زور شده ۱۰ دقیقه
   اگه راهنمایی دارید ممنون میشم

 • توسطتنها
  Posted 2023-02-11 12:09 ب.ظ

  دوست عزیز مشروب اصولاً بدن رو خالی می‌کنه و زمانی که در ترک مواد مخدر هستید اصلا مصرف نکنید،که اگر مصرف کنید اجبار به مصرف دوباره مواد مخدر می شوید چون بدن رو یک دفعه خالی از مواد مخدر می‌کنه و باعث خماری و درد شدید می شوید که قابل تحمل نیست

 • توسطغریبه
  Posted 2023-03-06 12:42 ق.ظ

  سلام همسرمن یه مدتیه که تریاک مصرف میکرد الان یک هفتس که مونده خونه ترک کرده امروزگفت میرم پیش دوستم اماشب که اومدخونه مست برگشت منم عصبانی شدم ویه دعوای درستوحسابی داشتیم ممکنه بعدازمصرف الکل دوباره بره سمت مواد

 • توسطنیما
  Posted 2023-03-23 11:10 ب.ظ

  سلام بچه ها
  من نه به مواد اعتیاد دارم نه مشروب نه چیز دیگه ای. فقط میخوام یه چیزی بگم درسته وقتی ترک میکنید درد میکشید عذاب میکشید فقط به این فکر کنید که برا همیشه راحت میشید ،لطفا فقط اراده کنید کم نیارید افرین بچه ها???

 • توسطعلی
  Posted 2023-11-01 10:57 ب.ظ

  سلام خسته نباشید من مقدار زیادی شیره مصرف کردم و بعدش مقدار زیادی نوشیدنی الکلی رو فقط بو کردم به مقدار خیلی زیاد بو کردم الکل رو میخواستم بدونم آیا باعث سنگ کوب یا هر مشکل دیگه ای میشه واسم ؟

نظر خود را اضافه کنید